Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping
Edit Template

Apie mus

Tvarumas ir atsakingas požiūris į madą yra ypatingai svarbus šiuolaikinei ir moderniai moteriai. Mes – ne išimtis. Kartą aptikome statistiką, skelbiančią, jog šiltnamio efektą didinančios dujos sumažėtų bene 44 proc., jei rūbai būtų nešiojami dvigubai daugiau kartų nei tai daroma dabar. Nenustojome domėtis šia tema ir suvokėme, jog esame pasiryžusios inspiruoti pokytį.

Karštai tikėdamos atsakingos mados idėja bei siekdamos mažinti vartotojiškumą mados sektoriuje, ilginti rūbų gyvavimo trukmę bei lengvinti naštą mūsų planetai, įkūrėme RENT DRESS CODE platformą. Šis virtualus rūbų nuomos punktas sprendžia bene opiausias problemas, su kuriomis susiduria žmonija žvelgiant į madą per vartotojiškumo prizmę.

 

RENT DRESS CODE – tai išskirtinių ir mados pasaulyje žinomų dizainerių rūbų nuomos platforma, kuri paremta keliomis esminėmis vertybėmis:

rent dress code sukneliu nuoma apie mus

Negana to, čia savo klientėms siūlome eksperimentuoti žengiant koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis, kviečiame jas išbandyti įvairiausius stilius, skirtingų dizainerių rūbus ir visa tai jos gali padaryti už patrauklią kainą be būtinybės pirkti.

Suknelių nuoma šventėms ir ypatingoms progoms, kaip vestuvės, krikštynos, vakarėliai, visada buvo patraukli idėja ir mūsų tikslas, kad kiekviena čia rastų ką apsirengti.

Mūsų rūbų nuomos platforma pasižymi ne tik kruopščiai atrinktu asortimentu, kuris leidžia rinktis iš išskirtinių dizainerių ir jų kurtų modelių rūbų, tačiau ir stilistų, kurie pasiryžę padėti esant dvejonei, paslaugomis.

Mes nuoširdžiai džiaugiames galėdamos daryti madą tvaresne, matyti moteris stilingas ir savimi pasitikinčias, o tuo pačiu padėti savo klientėms keisti jų pirkimo įpročius, kurie yra tokie svarbūs mūsų planetai.