Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping
Edit Template

Dažnai užduodami klausimai

Išsirink patinkančią suknelę, pažymėk dydį, pasirink norimą nuomos dienų skaičių ir pažymėk kalendoriuje reikiamas datas, o tada tik belieka pridėti į krepšelį ir padaryti mokėjimą.
Noriu užsisakyti suknelę rytojui, bet kalendoriuje negaliu pažymėti kitos dienos. Ką daryti?
Dėl užsakymo gavimo kitą dieną kuo greičiau susisiekite su mumis info@rentdresscode.com. Ir mes pažiūrėsime ar galimybė pristatyti užsakymą reikiamu laiku yra.

Užsakymą grąžinti yra paprasta. Mes jums esame paruošę grąžinimo lipduką, kurį rasite pridėtą siuntoje. Supakuokite suknelę į tą patį medžiaginį maišą su kuriuo ji atkeliavo, įdėkite į dėžę ir užklijuokite grąžinimo lipduką.

Ne, valymu rūpinames mes.

Taip! Mes siūlome 24 valandų pasimatavimo galimybę. Jums už nuomą mokėti nereikės, tik kurjerio pristatymo mokestį, kuris yra 5,9eu. Kadangi tai tik pasimatavimas, yra svarbu, jog jūs nenuplėštumėte suknelės etiketės, kitu atveju skaitysis, jog jūs ją dėvėjote ir reikės mokėti pilną nuomos kainą.

Tokiu atveju, deja, bet reikės sumokėti pilną orginalią suknelės kainą.

Užsakymą nemokamai galite atšaukti likus daugiau nei 14 dienų iki užsakymo pristatymo datos.

Jeigu iki rūbo pristatymo dienos yra likę mažiau nei 14 dienų tuomet jums grąžinsime 50% sumokėtos nuomos sumos.

Per kurjerį 4,9eu, paštomatu 2,9eu. Grąžinimas yra nemokamas.

Būtinai mus informuokite info@rentdresscode.com arba pasistenkite rasti žmogų, kuris galės rūbą grąžinti vietoje jūsų.

Žinoma! Rašykite mums info@rentdresscode.com ir mes jums pagelbėsime.

Jeigu rūbas nėra niekam išnuomotas iškarto po jūsų tuomet taip. Susisiekite su mumis ir mes jums pagelbėsime prasitęsti nuomą.

Mūsų misija yra vartojiškumo mažinimas madoje ir rūbų dalijimosi skatinimas. Tačiau, jei suknelė jau nebėra nauja ir ja jau spėjo pasidžiaugti mūsų atsakingos klientės tuomet galimybė nusipirkti yra. Tad susisiekite su mumis ir mes maloniai jus informuosime.

Tokią galimybę teikiame. Susisiekite su mumis info@rentdresscode.com ir mes jus informuosime.

Taip. Jeigu turite dizainerio suknelę, kuri yra puikios būklės atsiųskite mums visą jos informaciją su nuotraukomis ir jei turite pirkimo čekiu į info@rentdresscode.com . Mes būtinai jums atsakysime.