Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping FREE SHIPPING FOR ORDER OVER 80.00$ | USE NOW!!! Lorem ipsum dummy text for visual purposes only lorem ipsum $25.00 | Free Shipping
Edit Template

Tvari mada – kaip priartėti prie jos?

Tvari mada analizuojama Vogue puslapiuose, tvarios mados privalumai pabrėžiami kolekcijų pristatymuose, o tvarios mados sukneles demonstruoja raudonuoju kilimu pasitikinčiai žengiančios Oskarų laureatės. Dar daugiau, pagaliau atėjo metas, kai tvari mada tapo kiekvieno pasirinkimu! Kaip priartėti prie tvarios mados – štai, koks pagrindinis klausimas šiandien kyla?

 

Visada yra alternatyva

 

ROTATE. Birger Christensen tai – Kopenhagoje įsikūręs išskirtinis mados prekės ženklas. Įkūrėja yra dizainerė ambicinga Birger Christensen, kuri naujas kolekcijas pristato bendradarbiaudama su žymiausiais Danijos stilistais ir nuomonių formuotojais. Prekės ženklas siūlo tai, ko trūksta moterų ir merginų aprangoje – žaismingų, drąsių ir tvarių vakarinių suknelių. Jos sukurtos kokteilinės ir proginės suknelės net vadinamos terminu partywear – vakarėlių apranga.

Juoda, mini ilgio kokteilinė suknelė žvilgsnį kausto dramatiškai pūstomis rankovėmis. Ją apsirengusi šventėje būsite pastebėta ir įvertinta komplimentais. Įdėta daug pastangų tam, kad, naudojant veganišką odą, būtų sukurta neprilygstamos kokybės kokteilinė suknelė.

Moterims ir merginoms, ieškančios išsinuomoti suknelę šventei, primename, kad visada yra kokybiška odos alternatyva, nors tenka ilgai jos ieškoti. Atrinksime šventines sukneles, kurias išsinuomojusios jausitės ypatingai ir būsite tikros, kad šiuo sprendimu prisideda prie tvarios mados.

Tvarios mados principai – požiūris į aplinką ir žmones

 

Rebecca Vallance – talentinga aukštosios mados dizainerė, kurianti įstabias vakarines ir progines sukneles. 2012 m. dizainerė priėmė sprendimą įsikurti gimtojoje šalyje Autralijoje ir įgyvendinti tvarios mados principus, nepaisant didelių kaštų. Tvari mada apima du ypač svarbius elementus – atsakingą požiūrį į aplinką ir socioekonominį aspektą. Tai reiškia, kad siuvėjams ir kitiems darbuotojams mokami tinkami ir pagarbūs atlyginimai.

Pripažįstant dizainerės Rebecca Vallance indėlį į tvarios mados kūrimą, jos prekės ženklui suteikta narystė net dviejuose tarptautinėse organizacijose: ETI (Ethical Trading Initiative) ir SEDEX. Pastaroji užtikrina, kad verslai būti sąžiningi prieš aplinką ir žmones. Ši mados kūrėja, puošianti moteris įsimenančiomis koktelinėmis, vakarinėmis ir proginėmis suknelėmis, daro viską, kad moterys rinktųsi tvarią madą.

Mes, siekdami tvarių sprendimų, taip pat pasirinkome šią kūrėją. Vidutinio ilgio, metalo efektą atkartojanti suknelė atrodo lyg būtų nerūpestingai sujuosta, tačiau iš tikrųjų tai – sudėtingas kirpimas, tinkantis visiems figūros tipams. Artėjant šventėms, būtent šią suknelę renkasi išsinuomoti didelė dalis klienčių. Įdomiausia, kad kiekviena atrodo vis kitaip, bet žaviai!

Tvari mada ir gyvūnų teisės

 

Elisabetta Franchi – neeilinė ir žavinga mados dizainerė, įgyvendinanti tvarios mados principą. Ši kūrėja žino, kaip sukurti laikui ir amžiui nepavaldžias kokteilines, vakarine bei progines sukneles nepamirštamoms šventėms. Trumpą, sodrios raudono vyno spalvos kokteilinę Elisabetta Franchi mados namų suknelę nuomotis renkasi tos merginos ir moterys, kurios žino, ko nori – prikaustyti ir nepaleisti žvilgsnių nuo pat šventės pradžios iki pabaigos.

Į RENT DRESS CODE proginių ir vakarinių drabužių nuomos saloną atrinkome šią suknelę dėl išskirtinumo ir tvarios mados įgyvendinimo. Elisabetta Franchi žinoma dėl savo įsteigto fondo, kuris aktyviai rūpinasi gyvūnų teisėmis ir stabdo gyvūnų kailio arba odos naudojimą mados industrijoje. Tvarus ir reikšmingas žingsnis, kurio dalimi tampa kiekviena klientė, išsinuomojusi šią ypatingą šventinę suknelę.

Tvarūs, nepamirštami ir ilgaamžiai audiniai

 

Stine Goya – mados dizainerė, teigianti, kad tvarumas prasideda nuo atvirumo. Ji aiškiai pagrindžia, kokiais principais remiasi kurdama šventinių suknelių kolekcijas. Stine Goya nurodo, kad jos audiniai parenkami ypač atsakingai, nenaudojamas plastikas bei stengiamasi taupyti gamtos resursus. Šią tvarios mados kūrėją pasirinkome dėl dar vienos reikšmingos priežasties – vakarinės suknelės kuriamos visoms moterys, atmenant amžiaus, rasės arba kitus kriterijus, vengiama stereotipų ir pabrėžiama moterų įvairovė.

Vidutinio ilgio, žemiau kelių, išraiškingos rožinės spalvos satino suknelė yra aukščiausios kokybės kūrinys. Tai yra vakarinė suknelė, kuri sukurta tvariai, todėl atrodo ypač prabangiai ir ilgai išlieka, nenusidėvi. Vos ją išvydę, jautėme, kad radome tai, kas patiks nuostabioms RENT DRESS CODE klientėms.

Žengiant Oskarų apdovanojimo raudonuoju kilimu

 

2020 m., įteikiant Oskarų apdovanojimus, aktorė Elizabeth Banks ant raudonojo kilimo pasirodė su žavinga raudona vakarine suknele. Tai buvo mados ženklo Badgley Mischka šventinė suknelė. Didžiuojamės turėdami šio mados ženklo kurtas progines ir kokteilines sukneles. Klasikinio modelio Badgley Mischka kokteilinė suknelė švelniai avietinės spalvos, o paryškinti pečiai suteikia eleganciją ir pasitikėjimą. Negana to, tai –prekės ženklas, priimantis tvarius sprendimus.

Garsus mados prekės ženklas Self-Portrait taip pat deda pastangas tvarios mados link. Self-Portrait įsipareigojo sumažinti daromą žalą aplinkai ir šito laikosi paaukodamas drabužių audinius, atraižas arba vos nežymiai pažeistus suknelių modelius. Šventinės, vakarinės ir proginės suknelės aukojamos organizacijai First Mile, o pastaroji užtikrina, kad tai tvariai pasiektų trečiąsias šalis.

Aptarėme tvarius šventinių ir proginių suknelių mados kūrėjus, kurių įstabias vakarines bei kokteilines sukneles siūlome nuomotis šventėms. Svarbiausias aspektas lieka pabaigai – būtent suknelių nuoma yra tvarus, atsakingas pasirinkimas. Tai gali padaryti kiekviena jau dabar.